Činnost mikroregionu v roce 2013

Co se chystá

   Valná hromada DSO rozhodla na svém posledním zasedání o podání žádosti do Programu obnovy venkova MMR. Obsahem projektu bude prezentace úspěšných projektů a spolupráce s DSO Zlatý vrch (Písecko). Kontaktní jednání se zástupci DSO Zlatý vrch proběhne v pátek 25. 1. 2013 v Havlíčkově Brodě. Doufáme, že s naší žádostí uspějeme.

   Dále VH rozhodla o podání žádosti o dotaci Poradenství do Programu obnovy venkova KHK.
Obě žádosti se připravují.
 


 Výstava Regiony České republiky 2013

  DSO se zúčastní 15. 2 – 16. 2. 2013 výstavy v Lysé nad Labem, kde bude mít svůj vlastní stánek. Důvodem účasti je v prvé řadě propagace zajímavostí v našem regionu a přilákání turistů. Věříme, že výstava nám bude přínosem. 

   Ano, je to tak. Máme svůj vlastní stánek (společně se Sdružením Splav a VILLA NOVA) v Lysé nad Labem na výstavě Regiony 2013. Díky všem starostům za propagační materiály – je jich čím dál méně.

  Zveme všechny na návštěvu této výstavy, pojedeme 15.2.2013, odjezd ze Skuhrova n.B. v 7.00 hod a pojedeme po naší pravidelné trase. Zájemci hlaste se u Mgr. Klengelové na MÚ v Solnici.


Stavební veletrh v Brně

Je před námi další akce, tentokrát Stavební veletrh v Brně. 26.4.2013 Předpokládáme účast hlavně starostů, pojedeme vozidlem s kapacitou 9 míst, takže kdo dřív přijde, ten dřív mele. Přihlášky u předsedy, informace odešla na starosty mailem.


Pozvánka na Letecký den

   Výbor DSO srdečně zve na Letecký den, který se bude konat 9 8.2013 ve Společenském centru ve Skuhrově n.B. od 15.00 hodin. Soutěžit se bude v doletu papírových letadel vlastní konstrukce o ceny. Telefonické přihlášky na starostu Skuhrova co nejdříve. Papír na letadlo obdržíte na místě, občerstvení za svoje je zajištěno.


Kulturně-společenské odpoledne

   Stejně jako v předchozích letech pořádáme kulturně společenské odpoledne s místem konání ve Společenském centru 30.11.2013 od 15.00 hodin. Předpokládáme účast z každé obce 1 – 2 družstev. Plakáty byly odeslány mailem. Moc se těšíme na sranda soutěže.   

 

 

Stejně jak loni i předloni, byla velká sranda. Sportovně-kulturně-společenské odpoledne se vydařilo, samozřejmě díky výborné organizaci, ale i úžasnému jelenímu guláši. Losování vítězů a cen nemělo chybu, takže nikdo se snad nenaštval (kromě týmu Osečnice, která si vylosovala poslední pořadí – ale zadostiučiněním jim byla štangle lončáku, lahev vína a bomboniera). Všem blahopřejeme a těšíme se napřesrok.

 

 


Zpracováno systémem WEBEasy od firmy TH SOFT. Vytištěno ze stránek www.mikroregion-bela.cz 25. 3. 2019, 05:32