15.10.2016
   Výstava v Kvasinách


Činnost mikroregionu v roce 2014 Tisk článku  

Jdeme na to společně…

      A znovu a znovu. Po dohodě na Valné hromadě a zejména s DSO Zlatý vrch jsme počátkem ledna 2014 podali žádost na MMR na podpoření spolupráce našich svazků. Připomínám, že ve dvou předchozích letech se nám to nepodařilo – ale co kdyby?


Pozvánka pro členy Valné hromady DSO Mikroregion Bělá

     Zveme Vás na jednání Valné hromady, které se uskuteční dne 7.února 2014 na obecním úřadě ve Skuhrově nad Bělou od  8.00 hodin. Program obdržíte všichni prostřednictvím starostů.


Snažíme se pomáhat

      Stejně jak v předchozích letech jsme požádali „kraj“ o dotaci na zajištění pomoci při administraci činností v rámci DSO, zejména při zpracování projektů, účetnictví a poradenství obcím. Dotaci ve výši 32 000 Kč jsme obdrželi. Nabízíme proto pomoc při zpracování žádostí do různých programů v rámci kraje i dalších a samozřejmě i další odbornou pomoc. V tom nám budou pomáhat odborní pracovníci Sdružení SPLAV. Pokud budete potřebovat, určitě zavolejte. Nabízíme pomoc všem subjektům z území DSO.


  RADARY, RADARY, RADARY, RADARY

     Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje na svém zasedání 31. března 2014 schválilo dotaci na projekt našeho DSO – Koukej zpomalit. Jak vědí členové Valné hromady, jedná se o instalaci měřičů rychlosti v Bílém Újezdě, Kvasinách, Skuhrově n.B. a Solnici. V poptávkovém řízení nám nejvýhodnější nabídku předala firma Jiří Darebníček – DAS. Cekové náklady projektu jsou téměř 400 000 Kč. Jsme přesvědčeni, že záměr bude mít pozitivní odezvu. Instalace by měla proběhnout do konce října 2014.


 Pozvánka pro členy Valné hromady DSO Mikroregion Bělá

     Zveme Vás na jednání Valné hromady, které se uskuteční dne 4.dubna 2014 na městském úřadě v Solnici od  8.00 hodin. Program obdržíte všichni prostřednictvím starostů.


  Pozvánka pro členy Valné hromady DSO Mikroregion Bělá

     Zveme Vás na jednání Valné hromady, které se uskuteční dne 20.června 2014 na obecním úřadě v Osečnici od  8.00 hodin. Program obdržíte všichni prostřednictvím starostů.


  Pozvánka pro členy Valné hromady DSO Mikroregion Bělá

     Zveme Vás na jednání Valné hromady, které se uskuteční dne 3.října 2014 na městském úřadě v Solnici od  8.00 hodin. Program obdržíte všichni prostřednictvím starostů.


  Pozvánka pro členy Valné hromady DSO Mikroregion Bělá

     Zveme Vás na jednání Valné hromady, které se uskuteční dne 3.prosince  2014 ve Společenském centru ve Skuhrově nad Bělou od  8.00 hodin. Program obdržíte všichni prostřednictvím starostů.


 Regenerace vybrané zeleně DSO Bělá

     Pojem, který se táhne mikroregionem jak dlouhá nit již minimálně 2 roky. K O N E Č N Ě jsme v závěru projektu – v prosinci 2014. Tady je především potřeba poděkovat manažerce projektu Ing. Eliášové, ale i Mgr. Klengelové, která projekt měla stále na očích a s dodavateli byla v neustálém kontaktu. Teď už nás čeká pouze „následná péče“, tzn. zalévat, plet, stříhat atd.


 Pozvánka pro členy Valné hromady DSO Mikroregion Bělá

     Zveme Vás na jednání Valné hromady, které se uskuteční dne 29.prosince  2014 ve Společenském centru ve Skuhrově nad Bělou od  8.00 hodin. Program obdržíte všichni prostřednictvím starostů. Následovat bude společenský večer – viz. další pozvánka.

   
    © www.mikroregion-bela.cz a TH SOFT 2019      
created by Jiří Trojan 01/2011